Geçmiş Dönem Denetleme Kurulları

ARTVİN SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLER ODASI

DENETLEME KURULUNDA GÖREV ALAN ÜYELERİMİZ

06.04.1990-01.04.1992 DÖNEMİ 
Necati MUTİ SMMM Başkan
Hasan CAN SM Üye
Üye
 
01.05.1992-30.04.1994 DÖNEMİ 
Nihat ÖNEN SMMM Başkan
Ergül İSTANBULLU SMMM Üye
Hasan CAN SM Üye
 
01.05.1994-30.04.1996 DÖNEMİ 
Necati  KARADENİZ SMMM Başkan
Alim BALCI SMMM Üye
Erdal ÖZEMRE SM Üye
 
01.05.1996-30.04.1998 DÖNEMİ 
Necati  KARADENİZ SMMM Başkan
Ergün BAYRAK SMMM Üye
Hasan CAN SM Üye
 
01.05.1998-30.04.2000 DÖNEMİ 
Ahmet DİVAN SMMM Başkan
Ergün BAYRAK SMMM Üye
Ali ÇAKALOĞLU SM Üye
 
01.05.2000-30.04.2002 DÖNEMİ 
Ahmet DİVAN SMMM Başkan
Temindar YETİMOĞLU SMMM Üye
Ali ÇAKALOĞLU SM Üye
 
01.05.2002-30.04.2004 DÖNEMİ 
A. Sinan ÖZTÜRK SMMM Başkan
Belkıs DEMİR SMMM Üye
Ali ÇAKALOĞLU SM Üye
 
01.05.2004-30.04.2006 DÖNEMİ 
Ergül İSTANBULLU SMMM Başkan
Temindar YETİMOĞLU SMMM Üye
Ali ÇAKALOĞLU SM Üye
 
01.05.2006-30.04.2008 DÖNEMİ 
Ergül İSTANBULLU SMMM Başkan
Alim BALCI SMMM Üye
Nermin ALBAYRAK SM Üye
 
30.04.2008 – 30.05.2010 DÖNEMİ 
Özgür USTABAŞ SMMM Başkan
Temindar YETİMOĞLU SMMM Üye
Nermin ALBAYRAK SMMM Üye
 
30.05.2010 – 26.05.2013 DÖNEMİ 
Temindar YETİMOĞLU SMMM Başkan
Ahmet Sinan ÖZTÜRK SMMM Üye
Alim BALCI SMMM Üye
 
26.05.2013 –  25.05.2016 DÖNEMİ
Erdem KARSLIOĞLU SMMM Başkan
SMMM Üye
SMMM Üye